החלפות והחזרות 

 החלפות והחזרות בהתאם לתקנון

משלוחים לכל הארץ

לחצ/י כאן למחירי משלוח

תמיכה טלפונית

א'-ה' 09:30-19:30  יום שישי עד 14:00

03-5747077   077-2005834

Theme Options

בית בובות

בית בובות

בית בובות

בית בובות לילדים זה המשחק האולטימטיבי עבור בנים ובנות שנהנים מהחוויה של ניהול משק בית דמיוני. המשחק נותן אינסוף סיטואציות דמיוניות לילדים לשחק בהן, כאשר הילדים הם המפיקים, הבמאים, הכותבים והשחקנים של כל תסריט שיעלה על דעתם. מדובר בחתך פתוח של בית מיניאטורי המהווה משחק שיכול להימשך שעות ללא הגבלה, עם רהיטים קטנים ודמויות שאפשר לשחק איתן בחדרים הקטנים ברחבי בית הבובות.

בתי הבובות יכולים להגיע במספר צורות. חלקם מגיע כמבנה שלם כאשר ניתן להסיר את חזית הבית על מנת לחשוף את החדרים השונים וכל הפעילויות המתבצעות בתוכם, בעוד שסוגים אחרים עשויים להגיע ללא חזית הבית, אלא כדגם פתוח. באמצעות בית בובות ניתן לראות ולהבין את הרושם של הילד מהתפקוד של הדמויות השונות בבית. מדובר כאן גם במשחק עם נגיעה חינוכית שמלמד את הילד על האחריות של כל אחד מבני הבית, מתוך התבוננות על התפקוד בביתו שלו.

גם עבור ילדים שאוהבים בעלי חיים, או ילדים שצריכים יותר חשיפה לבעלי חיים, מדובר במשחק המושלם שכולל גם בעלי חיים שונים וחיות מחמד שבני בית הבובות יוכלו לגדל ביחד. בית בובות אמנם עושה רושם מיידי של משחק ילדים, אבל חשוב לציין שברחבי העולם ישנם לא מעט מבוגרים שתחביבם הוא לאסוף ולעצב בתי בובות, כאשר לאחר מכן הם מועמדים לתצוגה עבור אורחי הבית.

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3