החלפות והחזרות 

 החלפות והחזרות בהתאם לתקנון

משלוחים לכל הארץ

לחצ/י כאן למחירי משלוח

תמיכה טלפונית

א'-ה' 09:30-19:30  יום שישי עד 14:00

03-5747077   077-2005834

Theme Options

תיקי גן

תיקי גן

תיקי גן

עבור כל הורה מגיע הרגע המרגש שבו צריכים לקחת את הילד למסגרת חינוכית בפעם הראשונה בחייו. הרגע הזה מצריך ביצוע של רכישות מסוימות עבור הילד, ביניהן גם תגלו שחייבים לרכוש תיק לגן. תיקי גן מגיעים במגוון עצום של צורות, צבעים ומותגים, כאשר לא בהכרח המותגים הגדולים הם אלו שאתם חייבים לרכוש. מה שחשוב לזכור כאשר רוכשים לילד תיק לגן זו העובדה שהנוחות והבריאות של הילד זה הדבר שהכי חשוב לקחת בחשבון בבחירה של תיקי גן.

החנויות מלאות במגוון עצום של תיקים ומותגים אהובים, עם דמויות מוכרות של גיבורי על, דמויות מסרטים מצוירים וסדרות טלוויזיה. לצד המותגים המפורסמים אפשר למצוא דגמים לא פחות טובים של תיקים בעיצובים מגניבים של בעלי חיים ודמויות מטריפות, שיתאימו לילדים. למרות שמדובר בגיל צעיר, הילד שעולה לגן נמצא בדיוק בשלב שבו הוא לומד מה הוא אוהב ובמה הוא מעוניין להקיף את עצמו, לפחות בשלב הזה של חייו, כך שתיק עם דמות אהובה או סביב נושא אהוב יכול לסייע לביטוי העצמי של הילד.

מבנה התיקים משתנה ממוצר למוצר, עם חלוקה שונה של תאים וכיסים. חלק מהתיקים אף מגיעים עם מתקן מיוחד בעל גלגלים על מנת להקל על הגב ולא לשאת משקל כבד. ודאו כי לילד נוח לשאת את התיק וכי הוא תואם הן למידותיו והן לצרכיו.

                                                                               

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5