החלפות והחזרות 

 החלפות והחזרות בהתאם לתקנון

משלוחים לכל הארץ

לחצ/י כאן למחירי משלוח

תמיכה טלפונית

א'-ה' 09:30-19:30  יום שישי עד 14:00

03-5747077   077-2005834

Theme Options

משטחי פעילות ואוניברסיטות לתינוק

משטחי פעילות ואוניברסיטות  לתינוק

משטח פעילות

משטח פעילות הוא למעשה מזרן שמשמש את הפעוט למשחק, אך בנוסף גם מועיל להתפתחותו ומסייע לו לשפר את יכולותיו. ישנו מגוון גדול מאוד של משטחי פעילות, המתאימים לצרכים שונים בהתאם למה שההורים מחפשים עבור התינוק שלהם. לרוב משטח פעילות יכלול שימוש בצבעים רבים שמעוררים עניין אצל התינוק וגורמים לגירויים ופעילות מצדו. המשטחים מגיעים בנפחים שונים ובמילויים שונים, לרוב מדובר בספוג שאינו רך או קשה מדי, על מנת שהתינוק יוכל לנוע עליו בקלות ובנוחות.

המשטח יכול להיות מעוצב סביב נושא מסוים, כמו לדוגמה מכוניות או בעלי חיים, על מנת לעורר ולגרות את התינוק כדי שינסה לחוש ולהזיז את האלמנטים הבולטים על המשטח. המשטחים כוללים סוגים שונים של בד וחומרים על מנת לאפשר לתינוק לחוש מרקמים שונים ולהכירם. עבור תינוקות מתקדמים יותר שהמשטח הרגיל כבר לא מספיק עבורם, ניתן להוסיף קשתות שעליהן תולים צעצועי התפתחות.

הצורך בשמירה על סביבת משחק נקייה עבור התינוק נלקח גם הוא בחשבון, כאשר רוב משטחי הפעילות ניתנים לכיבוס, בין אם המשטח כולו יכול להיכנס למכונת כביסה, או שניתן להסיר את הריפוד בקלות ולכבסו. משטח פעילות יספק שעות של הנאה לתינוק שלכם, לצד שיפור יכולותיו המוטוריות. תינוקות יכולים ללמוד להתהפך על משטחי פעילות, כאשר במקרים מסוימים הם אפילו יגיעו למצב שהמשטח מסייע להם ללמוד לעמוד על שתי רגליהם.

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

רשימה   רשימה  

Set Descending Direction
לדף
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3